• standaard

Nieuwsbrief november 2020

Lieve leden,
 
ONZE DEUREN BLIJVEN OPEN!!
 
N.a.v. de persconferentie van dinsdagavond mogen de sportscholen open blijven. De maatregelen worden alsnog wat aangescherpt.
 
Systeem en Sportivity app
Op woensdag 4 november heeft er een update plaats gevonden, een conversie van de data base. Hierdoor zijn alle reserveringen in de app weggevallen. Graag vragen wij je opnieuw je trainingsmoment te reserveren.
Heb je toegangsproblemen met de app? Dan kun je je account resetten door middel van in de app, je zelf af te melden en op wachtwoord vergeten te drukken. Zo krijg je via de mail een bericht om een nieuw wachtwoord aan te maken. Vervolgens kun je, je opnieuw aanmelden in de app. (wanneer het scherm een groen/blauwe kleur heeft weet je dat je in het goede reserveringssysteem zit)
Lukt dit niet? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.

Fitness
Hiervoor is geen reservering nodig. Het is wel verplicht om je ledenpasje te gebruiken om je bezoek te registreren.

Body@Work
Reserveren is verplicht tussen 8.30 uur en 11.30 uur en tussen 18.00 uur en 21.00 uur. . Wij verzoeken al onze leden niet eerder dan 5 minuten voor de reservering, en niet later dan 15 minuten na de reservering te komen. Geen reservering in deze tijden of te laat komen = Geen Body@Work
Buiten deze tijden geldt een vrije inloop, Het is wel verplicht om je ledenpasje te gebruiken om je bezoek te registreren.
Voor de body@work blijft het verplicht om de volgorde aan te houden.  
 
Groepslessen
Helaas zijn de groepslessen (voorlopig) niet toegestaan. Het is wel toegestaan om 1 op 1 te sporten. Wij hebben daarom onze virtuele lessen service uitgebreid zodat je met 2 deelnemers toch je wekelijkse work-out kan volgen.
 Virtuele lessen "On Demand"
- Xco, Bodypump ,Bodybalance , Cycle , Zumba en HIIT-FIT. (Zumba is nog in de maak)
- Max. 2 deelnemers per keer
- Alleen mogelijk wanneer de zaal beschikbaar is en op het hele uur te reserveren.
- Het mag vooraf gereserveerd worden, max. 1 dag van tevoren.
- 1 virtuele les per deelnemer, per dag.
- Reserveren kan bij de balie of telefonisch.
 
Mondkapje
Het wordt geadviseerd om bij binnenkomst en vertrek van de sportschool een mondkapje te dragen. Wanneer je de training begint mag je deze afzetten en na je training zet je het mondkapje weer op.

RIVM protocol

 • Handdoek verplicht, zonder moeten we je helaas weigeren.
 • Bij binnenkomst handen eerst desinfecteren en daarna een desinfectie flesje pakken. Ontsmettingsmiddel op het papierdoekje spuiten en hiermee de gebruikte apparatuur schoonmaken, de fles kan je na het sporten  bij de receptie laten.
 • Houdt 1,5 meter afstand van je mede sporter (ook van je vrienden)
 • Volg ten alle tijden de aanwijzingen van het personeel.

 
Laten we vooral doorgaan zoals wij het nu doen. Zo kunnen we aan onze gezondheid blijven werken in een veilige, hygiënische sportschool.  #SAMENSTERK
 

Met sportieve groet,
Team Sportschool Groenlo

Nieuws

 • Nieuwsbrief januari 2021

  Lieve leden, Naar aanleiding van de persconferentie van afgelopen dinsdag ...

  Lees meer
 • Corona nieuws

  Lieve leden,   Helaas is dinsdagavond het ondenkbare werkelijkhei...

  Lees meer
Meer nieuws